Nagrody i wyróżnienia Targów Autostrada 2018 rozdane!

KGHM Metraco S.A. po raz kolejny zaprezentowało się na Targach Autostrada Polska 2018 w Kielcach w dniach 08-10.05.2018 r.

We wtorkowy wieczór 8 maja rozdano wyróżnienia i medale Targów Kielce. Prezes Targów doktor Andrzej Mochoń, otwierając galę zwrócił uwagę na znaczenie targów dla branży budowlanej – drogowej. KGHM Metraco S.A. zostało zauważone i docenione podczas Targów Autostrada 2018, spółka otrzymała wyróżnienie za aranżację i oryginalność stoiska.

W tegorocznej edycji targów zaprezentowało się ponad 354 firm z 17 krajów świata takich jak: Austrii, Białorusi, Czech, Finlandii, Francji, Holandii, Japonii, Litwy, Niemiec, Portugalii, Słowacji, Szwecji, Ukrainy, USA, Wielkiej Brytanii, Włoch i oczywiście Polski, zgromadzonych na łącznej powierzchni 30.000m2. Wystawę odwiedziło ponad 10 000 tysięcy zwiedzających.

Reprezentanci KGHM Metraco promowali dwa produkty: sól kamienną drogową oraz kruszywa pomiedziowe.

Sól drogowa sprzedawana jest do firm zajmujących się zimowym utrzymaniem dróg. Obecność na targach branżowych to okazja do podtrzymania dobrych relacji z dotychczasowymi klientami oraz nawiązania nowych kontaktów z potencjalnymi odbiorcami i dostawcami. Rozmawialiśmy z przedstawicielami wielu firm komunalnych powiatów i gmin.

KGHM Metraco zajmuje się również zagospodarowaniem żużli pomiedziowych pochodzących z Huty Miedzi Głogów i Legnica. Proces produkcji polega na urobieniu żużla szybowego, a następnie jego przekruszeniu i przesianiu celem uzyskania mieszanek oraz grysów różnych frakcji. Materiały te są stosowane w budownictwie drogowym. Udział w targach był okazją do spotkań z przedstawicielami liderów w branży budownictwa drogowego podczas, których omawiane były zagadnienia dotyczące dostaw materiałów na budowę poszczególnych odcinków dróg ekspresowych i lokalnych.

Była to dla nas kolejna udana impreza podczas której promowaliśmy produkty KGHM Metraco S.A. Odwiedziło nasze stoisko szereg firm i znamienitych gości.

Targi Autostrada-Polska odbywają się corocznie w Kielcach.